MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte

MATRIX BIKERS - Forum slobodnog izrazavanja bikera
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 EGZOTIKA: Bimota SB6

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
cagivamito Peca
MATRIX osnivac - admin
MATRIX osnivac - admin
cagivamito Peca



EGZOTIKA: Bimota SB6 Empty
PočaljiNaslov: EGZOTIKA: Bimota SB6   EGZOTIKA: Bimota SB6 EmptyPet Jan 09, 2009 3:01 am

Ovaj model se smatra egzotikom, veoma je lep i redak. Rec je o Bimoti SB6, italijanskog proizvodjaca BIMOTA, koja ima 1074.00 ccm i proizvodnja se vrsila 90 - ih godina proslog veka Embarassed

Snaga joj je 156.00 ks, pri 10.000 obrtaja. Dosta je teska. Cak 215 kg. Nosi masinu iz modela Suzuki GSXR 1100. Motor je uradjen u 1,144 primeraka i veoma je bio skup, u to vreme 35000 $. Moj otac je posedovao jednu za vreme rata '99 godine i malo posle toga, bilo je to lep motor Smile


evo slike tog motora koji je izasao 1994/95 godine
Kako vam se chini? Smile
EGZOTIKA: Bimota SB6 Bimota10
Nazad na vrh Ići dole
ZeljaYZF
MATRIX Moderator - admin
MATRIX Moderator - admin
ZeljaYZF



EGZOTIKA: Bimota SB6 Empty
PočaljiNaslov: Re: EGZOTIKA: Bimota SB6   EGZOTIKA: Bimota SB6 EmptySub Jan 10, 2009 9:11 pm

Simpatican motoric Sad Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
drumskalisica
Razvijen
Razvijen
drumskalisica



EGZOTIKA: Bimota SB6 Empty
PočaljiNaslov: Re: EGZOTIKA: Bimota SB6   EGZOTIKA: Bimota SB6 EmptyUto Jun 30, 2009 3:21 pm

Znam tu Bimotu sto ti je imao otac, bio je sa njom u N. Sadu, video sam je. Zanimljivo je to sto su bimotini inzinjeri isli toliko u detalje na tom motoru, da su umesto jednog akumulatora od 12 volti na nju stavili dva akumulatora od 6 volti redno povezani i bili su smesteni u oklopu iza fara da bi motor bio savrseno uravnotezen.
Stavi i neku sliku onog crvenog Dukatija sto je Sale vozio, i to je bio dobar motor !
Nazad na vrh Ići dole
cagivamito Peca
MATRIX osnivac - admin
MATRIX osnivac - admin
cagivamito Peca



EGZOTIKA: Bimota SB6 Empty
PočaljiNaslov: Re: EGZOTIKA: Bimota SB6   EGZOTIKA: Bimota SB6 EmptyNed Jul 05, 2009 1:23 pm

Imam negde sliku tog ducati-a, sada Sasa ima Ducati 998R, isto crveni, a sliku onog 916 SP samo cim nadjem ubacujem Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





EGZOTIKA: Bimota SB6 Empty
PočaljiNaslov: Re: EGZOTIKA: Bimota SB6   EGZOTIKA: Bimota SB6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
EGZOTIKA: Bimota SB6
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sportsko naglasena egzotika: MV AGUSTA F4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte  :: Glavni deo foruma :: Motori-
Skoči na: