MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte

MATRIX BIKERS - Forum slobodnog izrazavanja bikera
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Voznja do bovanskog jezera...

Ići dole 
AutorPoruka
cagivamito Peca
MATRIX osnivac - admin
MATRIX osnivac - admin
cagivamito Peca



Voznja do bovanskog jezera... Empty
PočaljiNaslov: Voznja do bovanskog jezera...   Voznja do bovanskog jezera... EmptySre Jul 08, 2009 6:49 pm

5.7.2009.... Vozimo se gradom, vrucina... I padne nam na pamet, da odemo do bovanskog jezera koje je udaljeno oko 50km od Nisa...
Isli smo drug, njegova devojka, moja devojka i ja Smile

Krenuli smo oko 18h, sporednim putem do Aleksinca... U Aleksincu smo napravili malu pauzu i krenuli prema Bovanskom jezeru koje je udaljeno 20km od Aleksinca... Stigli smo, voda je bila super, a mi bez kupace opreme Very Happy Sacekali smo zalazak sunca i lagano krenuli prema Nisu...
Odlucili smo se da se vracamo auto pute, jer je vec pao mrak a na sporednom putu mozemo lako da naletimo na neosvetljene traktore, freze i ostalo... Od jezera do naplatne rampe na ulasku u Nis, trebalo nam je izmedju 15 i 20 minuta Smile Nismo spustali Cagive ispod 150 km/h sa 2 osobe na auto putu

Sve u svemu, isli smo da se provozimo a uskoro idemo i da se kupamo Smile


Voznja do bovanskog jezera... 07050910

Voznja do bovanskog jezera... 07050911

Voznja do bovanskog jezera... 07050912
Nazad na vrh Ići dole
 
Voznja do bovanskog jezera...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» voznja kanal DTD
» Voznja-nedelja 5.April
» Voznja 12.April - Srebrno jez.
» Voznja 5.April- Topola/Rudnik
» Nije neka voznja, ali sam bar "proluftirao" mozak i motor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte  :: Glavni deo foruma :: Voznje, putovanja, izleti...-
Skoči na: