MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte

MATRIX BIKERS - Forum slobodnog izrazavanja bikera
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nalepnice na nasim motorima

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
cagivamito Peca
MATRIX osnivac - admin
MATRIX osnivac - admin
cagivamito Peca



Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima EmptyPet Apr 24, 2009 2:01 am

Osim fabrickih, sta jos imate od nalepnica na svom mezimcu ( motoru Smile )
Nazad na vrh Ići dole
Ghost_rider-zr
MATRIX Fotograf
MATRIX Fotograf
Ghost_rider-zr



Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima EmptySre Maj 13, 2009 11:39 pm

nemam nijednu mrzim i prezirem nalepnice najlepsi mi je kda je cist... a pogotovo se iznerviram kada vidim castrol i ngk i ostalu kompaniju da je neko zalepio na motor...mislim zasto ih reklamirati ajde da dobijamo proizvode sa nekim popustom zbog tih nalepnica li ovako NE... nikada necu lepiti nalepnice zato sto je zakon uraditi kameleon boju i nema naletnica...nisu potrebne...
Nazad na vrh Ići dole
miloshbandit
MATRIX Direktor
MATRIX Direktor
miloshbandit



Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima EmptyČet Maj 14, 2009 12:55 am

Ja ću nalepiti na zadnju viljušku.. samo ne znam šta.. bridgestone možda..
Nazad na vrh Ići dole
Ghost_rider-zr
MATRIX Fotograf
MATRIX Fotograf
Ghost_rider-zr



Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima EmptyČet Maj 14, 2009 12:59 am

miloshbandit ::
Ja ću nalepiti na zadnju viljušku.. samo ne znam šta.. bridgestone možda..
nemoj me pogresno shvatiti ali zbog cega bi je lepio zar nije siva lepa viljuska lepsa nego tako sa tom nalepnicom?
Nazad na vrh Ići dole
miloshbandit
MATRIX Direktor
MATRIX Direktor
miloshbandit



Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima EmptyČet Maj 14, 2009 1:03 am

Ghost_rider-zr ::
miloshbandit ::
Ja ću nalepiti na zadnju viljušku.. samo ne znam šta.. bridgestone možda..
nemoj me pogresno shvatiti ali zbog cega bi je lepio zar nije siva lepa viljuska lepsa nego tako sa tom nalepnicom?

nemam pojma, da izgleda sportskije valjda.. možda ubacim i koju na ovaj poluoklop, ne znam još
Nazad na vrh Ići dole
Ghost_rider-zr
MATRIX Fotograf
MATRIX Fotograf
Ghost_rider-zr



Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima EmptyČet Maj 14, 2009 1:06 am

pa dobro ali opet ostajem pri tome da mi je auto,motor bez ikakvih nalepnica najlepsi eventualno mze proci koja fabricka ali sve zavisi...
Nazad na vrh Ići dole
miloshbandit
MATRIX Direktor
MATRIX Direktor
miloshbandit



Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima EmptyČet Maj 14, 2009 1:08 am

Ghost_rider-zr ::
pa dobro ali opet ostajem pri tome da mi je auto,motor bez ikakvih nalepnica najlepsi eventualno mze proci koja fabricka ali sve zavisi...

Ja već imam fabričke sa strane, Bandit S.. Na autu imam samo Lavlja kanžda Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
ZeljaYZF
MATRIX Moderator - admin
MATRIX Moderator - admin
ZeljaYZF



Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima EmptyČet Maj 14, 2009 11:05 am

Evo u bg-u jedan lik odradjuje nalepnice, ja sam uzeo nekoliko za 1000din, dobre su, kvalitetne su stvarno.Ovo sto je na slici belo to je providno.

Nalepnice na nasim motorima Zzzz10

Nalepnice na nasim motorima Zzzzzz10

Nalepnice na nasim motorima Zzzzzz11

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
erba
Pocetnik
Pocetnik




Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima EmptySre Sep 01, 2010 6:19 pm

ZeljaYZF ::
Evo u bg-u jedan lik odradjuje nalepnice, ja sam uzeo nekoliko za 1000din, dobre su, kvalitetne su stvarno.Ovo sto je na slici belo to je providno.

Nalepnice na nasim motorima Zzzz10

Nalepnice na nasim motorima Zzzzzz10

Nalepnice na nasim motorima Zzzzzz11

Very Happy

Da nemas slucajno br.tel. momka od koga si uzimao nalepnice? On je u Zemunu, ako se nevaram. Pre dve godine sam kupio od njega par nalepnica za Karting mog Sina. Jako su kvalitetne. Akrapovic na Auspuhu jos stoji i izgleda kao nova. Kupio bih jos koju, ali nemam br. Tel. a nes ecam se tacno gde stanuje (negde na kraju Prvomajske, u nekoj ulicici, cini mi se)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nalepnice na nasim motorima Empty
PočaljiNaslov: Re: Nalepnice na nasim motorima   Nalepnice na nasim motorima Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nalepnice na nasim motorima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte  :: Glavni deo foruma :: Tuning Styling-
Skoči na: