MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte

MATRIX BIKERS - Forum slobodnog izrazavanja bikera
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 O ovoj rubrici !

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
cagivamito Peca
MATRIX osnivac - admin
MATRIX osnivac - admin
cagivamito Peca



O ovoj rubrici ! Empty
PočaljiNaslov: O ovoj rubrici !   O ovoj rubrici ! EmptyPet Apr 17, 2009 1:23 am

Pocetak ove godine bio je veoma koban za mnoge vozace motora... Veliki broj motorista je od pocetka ove godine izgubilo zivot u saobracajnim nesrecama, a jos veci broj njih je teze i lakse povredjeno. Ostali ucesnici u saobracaju, kao i motoristi prave veliki broj prekrsaja koji dovode do nesreca... U ovoj rubrici, koja ce NADAM SE da bude najpraznija od svih rubrika na forumu, ce se pisati o nesrecama sa ili bez smrtnog ishoda i naucicemo samim tim vise, sta ne treba da radimo u saobracaju i od cega cemo JOS da se pazimo...

Pamet u glavu, gas u ruke i polako...

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
motorista90
Pocetnik
Pocetnik




O ovoj rubrici ! Empty
PočaljiNaslov: aj ja cu prvi   O ovoj rubrici ! EmptySub Jul 18, 2009 4:47 am

bicu kratak,uvek stavljajte osigurac na zadjem tocku (skuteri) ja zamalo nisam ostao bez glave.
nisam stavio osigurac ,od velike vibracije i brzine a isao sam negde oko 90km/h odsrafio se sraf i otpao mi je zadnji tocak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!srecom nisam imao ni jednu ogrebotinu!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
drumskalisica
Razvijen
Razvijen
drumskalisica



O ovoj rubrici ! Empty
PočaljiNaslov: Re: O ovoj rubrici !   O ovoj rubrici ! EmptyPet Okt 02, 2009 6:57 pm

motorista90 ::
bicu kratak,uvek stavljajte osigurac na zadjem tocku (skuteri) ja zamalo nisam ostao bez glave.
nisam stavio osigurac ,od velike vibracije i brzine a isao sam negde oko 90km/h odsrafio se sraf i otpao mi je zadnji tocak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!srecom nisam imao ni jednu ogrebotinu!!!!!!!!!!!!

Dobro si prosao, samo mislim da si ti malo duze vozio taj skuter bez osiguraca. Nece ni jedan srasf da se odvrne za par minuta. Taj se odvrtao bar nekoliuko dana ako ne i duze, a ko zna i dal je bio stegnut kako treba.
Treba ponekad i prekontrolisati motor.
Nazad na vrh Ići dole
ZeljaYZF
MATRIX Moderator - admin
MATRIX Moderator - admin
ZeljaYZF



O ovoj rubrici ! Empty
PočaljiNaslov: Re: O ovoj rubrici !   O ovoj rubrici ! EmptyPon Okt 05, 2009 8:34 pm

A pogotovo ako vam motor stoji napolju, van dometa ociju...

Ko zna, ima manijaka koji ce namerno da odvrnu nesto... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





O ovoj rubrici ! Empty
PočaljiNaslov: Re: O ovoj rubrici !   O ovoj rubrici ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
O ovoj rubrici !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MATRIX BIKERS - Sajt u pripremi: www.matrixbikers.biz.ly Pogledajte  :: Glavni deo foruma :: Hronika-
Skoči na: